Reżyseria:
Vladimír DrhaScenariusz:
Pavel AujezdskýZdjęcia:
Václav MyslivecMuzyka:
Jiří BulisObsada:
Dagmar Bláhová, Robert Vrchota, Jiří Tomek, Jiří Datel Novotný, Eva Tauchenová, Jakub Kohl, Jana Musilová, Andrea Bogušovská, Jaroslav Rava, Jiří Pecha, Václav Svoboda, Petr Maláč (więcej)Obsada
Dagmar Bláhová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hitler: Narodziny zła (2003) (film telewizyjny)
Am a Ea (1977) (nagranie teatralne)
Hogo fogo Homolka (1970)
Robert Vrchota
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (film telewizyjny)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Jiří Tomek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (film telewizyjny)
Jiří Datel Novotný
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Hitler: Narodziny zła (2003) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Ślady wilczych zębów (1983)
Eva Tauchenová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vrať se do hrobu! (1989)
Dzikie pszczoły (2001)
Słońce, siano i parę razy po gębie (1989)
Jakub Kohl
Najlepsze filmy:
Smyčka (2009) (film telewizyjny)
Wodnik (2018)
Slané bonbóny (1985)
Jana Musilová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dokonalá svatba (2010) (nagranie teatralne)
Amadeusz (1984)
Brouk v hlavě (1998) (nagranie teatralne)
Andrea Bogušovská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zastihla mě noc (1985)
Holka na krátkou trať (1984) (film telewizyjny)
Ticho v soudní síni (1987) (film telewizyjny)
Jaroslav Rava
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Veliká stavba (1993) (film telewizyjny)
Stopy zločinu: Jak zemřela Tereza (1985) (film telewizyjny)
Jiří Pecha
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Musimy sobie pomagać (2000)
Koncert V... (1990) (nagranie teatralne)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Václav Svoboda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Tichá bolest (1990)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Petr Maláč
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ballada dla bandyty (1978)
Náš dědek Josef (1976)
Silvestr 1886 (1986) (film telewizyjny)
Břetislav Rychlík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Spadek albo Kurwachopygutntag (1992)
Bumerang (1996)
Vojtěch, řečený sirotek (1989)
Miloslav Maršálek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Piekielna kopalnia (2018) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Indián v ohrožení (2014) (nagranie teatralne)
Irena Žáčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Hultajska piątka (1985)
O statečném kováři (1983)
Dita Kaplanová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stavrogin je ďábel (2005) (nagranie teatralne)
Koncert V... (1990) (nagranie teatralne)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (nagranie teatralne)
Luděk Randár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Hanele (1999)
Svědek času (1988) (film telewizyjny)
Libuše Kafková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Restaurace (1983) (film telewizyjny)
Mejdan na písku (1979) (film telewizyjny)
Karolina aneb Příběh ze starých časů (1979) (film telewizyjny)