Šónen onmjódži
Scenariusz:
Satoru NishizonoZdjęcia:
Masayuki KawaguchiObsada:
Yuki Kaida, Junko Noda, Katsuyuki Konishi, Mugihito, Akira Ishida, Sanae Kobayashi, Risa Hayamizu, Hiroki Takahashi, Hiromi Konno, Atsuko Tanaka, Tarusuke Shingaki, Tomo Shigematsu, 福山潤 (więcej)Obsada
Yuki Kaida
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Junko Noda
Japonia
Najlepsze seriale:
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
GTO (1999) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Katsuyuki Konishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Mugihito
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Akira Ishida
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Sanae Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Risa Hayamizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hellsing (2006) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Hiroki Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Hiromi Konno
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (serial)
Atsuko Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Tarusuke Shingaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Tomo Shigematsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
福山潤
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Kyoko Hikami
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
GTO (1999) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Yuu Mori
Japonia
Najlepsze seriale:
Kanon (2006) (serial)
Šigurui (2007) (serial)
NHK ni jókoso! (2006) (serial)
Junko Shimeno
Japonia
Najlepsze seriale:
Major (2004) (serial)
Kurošicudži (2008) (serial)
Skip Beat! (2008) (serial)
Atsushi Imaruoka
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Yumiko Daikoku
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Chobits (2002) (serial)
Princess Tutu (2002) (serial)
Haruhi Nanao
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
GTO (1999) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)