Kurokami: The Animation
Reżyseria:
Tsuneo KobayashiScenariusz:
Reiko YoshidaZdjęcia:
Naoyuki WadaMuzyka:
Tomohisa IshikawaObsada:
Daisuke Namikawa, Noriko Shitaya, Sayaka Ōhara, Yumi Tōma, Satoshi Hino, Nozomi Sasaki, Yuki Masuda, Rina Satō, Ryoko Ono, Mantarō Iwao, Daisuke Kirii, Seirō Ogino, Shukuko Tsugawa, Daichi Endō (więcej)Obsada
Daisuke Namikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Noriko Shitaya
Japonia
Najlepsze seriale:
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Sayaka Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Yumi Tōma
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Ranma ½ OAV (1993) (serial)
Satoshi Hino
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Nozomi Sasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Durarara!! (2010) (serial)
Šiki (2010) (serial)
Sakamiči no Apollon: Kids on the Slope (2012) (serial)
Yuki Masuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Rina Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Ryoko Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Barakamon (2014) (serial)
Mantarō Iwao
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Eikoku koi monogatari Emma (2005) (serial)
Daisuke Kirii
Japonia
Najlepsze seriale:
Bakuman. (2010) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Mob Psycho 100 (2016) (serial)
Seirō Ogino
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Shukuko Tsugawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Summer Time Render (2022) (serial)
Nodame cantabile (2007) (serial)
Kaiba (2008) (serial)
Daichi Endō
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Final Stage (2014) (serial)
Junko Shimeno
Japonia
Najlepsze seriale:
Major (2004) (serial)
Kurošicudži (2008) (serial)
Skip Beat! (2008) (serial)
Akemi Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Kanon (2006) (serial)
Kanon (2002) (serial)
Shaman king (2001) (serial)
たなかこころ
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no Bahamut (2014) (serial)
Hetalia (2009) (serial)
Black Bullet (2014) (serial)
Takashi Onozuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Eiji Miyashita
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Paripi Kómei (2022) (serial)
Durarara!! (2010) (serial)