Kurokami: The Animation
Scenariusz:
Reiko YoshidaZdjęcia:
Naoyuki WadaMuzyka:
Tomohisa IshikawaObsada:
Daisuke Namikawa, Noriko Shitaya, Sayaka Ōhara, Yumi Tōma, Satoshi Hino, Satsuki Yukino, Hirofumi Nojima, Shizuka Itō, Eri Sendai, Tomomichi Nishimura, Rina Satō, Hiroshi Naka, Yasuyuki Kase (więcej)Obsada
Daisuke Namikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Noriko Shitaya
Japonia
Najlepsze seriale:
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Sayaka Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Yumi Tōma
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Ranma ½ OAV (1993) (serial)
Satoshi Hino
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Satsuki Yukino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Hirofumi Nojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Shizuka Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Eri Sendai
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)
xxxHOLiC (2006) (serial)
Tomomichi Nishimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Rina Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Hiroshi Naka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Yasuyuki Kase
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Risa Hayamizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hellsing (2006) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Takuya Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
河本邦弘
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Juru Camp (2018) (serial)
Hiroshi Shirokuma
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Keikō Sakai
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Mob Psycho 100 (2016) (serial)
Miho Miyagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Monogatari Series: Second Season (2013) (serial)
Daisuke Endō
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Cross Game (2009) (serial)