Zdjęcia:
Daniel HnátObsada:
Petr Brukner, Václav Šašek, Pavel Taussig, Zdeněk Svěrák, Jan Kašpar, Miloň Čepelka, Ladislav Smoljak (m.a.), Andrej Krob, Bára Basiková, Petr Muk (m.a.), Petr Kolář, Valerie Čižmárová (m.a.) (więcej)Odcinki(15)
-
Všeuměl (S12E01)
-
Ve vlnách (S12E02)
-
Léta letí (S12E03)
-
Ten, který skákal přes kaluže (S12E04)
-
Tělo slovem... (S12E05)
-
Já nic, já muzikant (S12E06)
-
Smrt o Vánocích (S12E07)
-
Poslední romantik (S12E08)
-
Zatloukat, zatloukat, zatloukat! (S12E09)
-
Janinka (S12E10)
-
Solidní kluk (S12E11)
-
Holka vítr (S12E12)
-
Chlap na toboganu (S12E13)
-
Ritz, nebo nic (S12E14)
-
Velký malý kluk (S12E15)
Obsada
Radim Uzel
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial) - m.a.
Nejlepší trapasy (2013) (serial)
Stopy života (2013) (serial)
Eva Leinweberová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Večery Analogonu (2002) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Karol Sidon
Protektorat Czech i Moraw
Jana Březinová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Tisícročná včela (1983) (serial)
Frankensteins Tante (1987) (serial)
Povídky malostranské (1984) (serial)
Pavel Nový
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serial)
Alois Švehlík
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Viktor Polesný
Czechosłowacja
Juraj Jakubisko
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Rodinná pouta (2004) (serial)
Zdeněk Dítě (m.a.)
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Gagman (1987) (serial)
Ivanka Devátá
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Szpital na peryferiach (1977) (serial)
Pohádkový zeměpis (1965) (serial)
Růžena Merunková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Zahrada (1974) (serial)
Třešňová babička (1977) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Dalimil Klapka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Saturnin (1994) (serial)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (serial)
Miloš Hlavica
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Szpital na peryferiach (1977) (serial)
František Laurin
Czechosłowacja
Jiřina Třebická (m.a.)
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Bronzová spirála (1988) (serial)
Případy podporučíka Haniky (1989) (serial)
Nina Divíšková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Dlouhá míle (1989) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Libuše Šafránková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zlá krev (1986) (serial)
Cyrk Humberto (1988) (serial)
Táňa Fischerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Konec velkých prázdnin (1996) (serial)
Stopy života (2013) (serial)
Josef Abrhám
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
O zvířátkách pana Krbce (1977) (serial)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serial)
Jan Kačer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Furia (2016) (serial)