Vyprávěj - Série 4 (2012) (seria)
Scenariusz:
Rudolf MerknerZdjęcia:
Martin SchinabekMuzyka:
David SolařObsada:
Svatopluk Skopal, Veronika Freimanová, Andrea Růžičková, Roman Vojtek, Nina Divíšková, Hana Vagnerová, Lucie Šteflová, Jaromír Nosek, Betka Stanková, Ondřej Veselý, Eliška Křenková (więcej)Obsada
Zlata Adamovská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Szpital na peryferiach (1977) (serial)
Marie Durnová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Furia (2016) (serial)
Dlouhá míle (1989) (serial)
Miloslav Mejzlík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
České století (2013) (serial)
Martin Zounar
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zlá krev (1986) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Jordan Haj
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
1864 (2014) (serial)
Aż po uszy (2014) (serial)
Extraktoři (2023) (serial)
Vladimír Čech ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serial)
Jiří Ployhar ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Martin Kraus
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Furia (2016) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Eduard Jenický
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Volha (2023) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Tomáš Töpfer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Martin Sitta
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
David Prachař
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Mahulena Bočanová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Jiří Štěpnička
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Z hříček o královnách (1994) (serial)
Veronika Arichteva
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Hop nebo trop (2004) (serial)
Olga Lounová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serial)
Obchoďák (2012) (serial)
Dana Syslová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jana Bernášková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Chlap (2022) (serial)
Jan Šťastný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
David Gránský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)