Występują
Pavel Zedníček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
Tichá bolest (1990)
Lucie Zedníčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dokonalá svatba (2010) (nagranie teatralne)
Saturnin (1994)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Martin Dejdar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
45 let Ypsilonky (2011) (nagranie teatralne)
Petr Rychlý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Bára Štěpánová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tajemnica zamku w Karpatach (1981)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Helena Růžičková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Światowcy (1969)
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Ondřej Havelka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Saturnin (1994)
Strach má velké oči (1980) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Luděk Sobota
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Petr Nárožný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (teledysk)
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Josef Dvořák
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (nagranie teatralne)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Jana Paulová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (nagranie teatralne)
Śmierć pięknych saren (1986)
Smutek sluší Elektře (1991) (nagranie teatralne)
Marcel Vašinka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Lakomec (1978) (film telewizyjny)
Oldřich Kaiser
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
U Tlučhořů (2010) (nagranie teatralne)
Rozčarovaní (1982) (film telewizyjny)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Josef Laufer
Francja
Najlepsze filmy:
Łobuziaki (1975)
Lampy naftowe (1971)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Ladislav Chudík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Polnočná omša (1962)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Martin Severa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial) - m.a.
Vy nám taky, šéfe! (2008)
Slávek Boura
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Playgirls II (1995)
Radka Stupková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (nagranie teatralne)
Lékaři (1988) (film telewizyjny)
O štěstí a kráse (1986) (film telewizyjny)
Eva Tauchenová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vrať se do hrobu! (1989)
Dzikie pszczoły (2001)
Słońce, siano i parę razy po gębie (1989)