Obsada
Tatiana Šúrová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kriminálka Staré Mesto (2010) (serial)
Dr. Ludsky (2011) (serial)
V mene zákona (2009) (serial)
Naďa Uličná
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Superhrdinovia (2014) (serial)
V mene zákona (2009) (serial)
Michal Ďuriš st.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
Čas nádejí (2024) (serial)
Pavol Gejdoš ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Za sklom (2016) (serial)
V mene zákona (2009) (serial)
Oľga Schrameková
Najlepsze seriale:
V mene zákona (2009) (serial)
Čert nikdy nespí (2016) (serial)
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou (2013) (serial)
Jana Bútorová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Aféry (2010) (serial)
V mene zákona (2009) (serial)
Martin Vitek
Najlepsze seriale:
Hrobári (2019) (serial)
Panelák (2008) (serial)
V mene zákona (2009) (serial)
Zuzana Eliášová
Najlepsze seriale:
V mene zákona (2009) (serial)
Robert Kobezda
Najlepsze seriale:
1890 (2017) (serial)
Oteckovia (2018) (serial)
V mene zákona (2009) (serial)
Lukáš Pavlásek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Inspektor Max (2018) (serial)
Zlomok sekundy (2011) (serial)
Michaela Kapráliková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kolonáda (2013) (serial)
Zlodeji detí (2013) (serial)
Panelák (2008) (serial)
Silvia Zaprihač Pavličková
Najlepsze seriale:
Ochrancovia (2014) (serial)
V mene zákona (2009) (serial)
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou (2013) (serial)
Zuzana Martinková Znášiková
Najlepsze seriale:
Kavej: Z východu na západ (2019) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Delukse (2019) (serial)
Xénia Kubová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (serial)
Ochrancovia (2014) (serial)
Petra Lángová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Záchranári (2003) (serial)
Susedia (2006) (serial)
Igor Kasala ml.
Najlepsze seriale:
Nemocnica (2021) (serial)
V mene zákona (2009) (serial)
Rodinné prípady (2012) (serial)