Reżyseria:
František FilipScenariusz:
Luděk SobotaZdjęcia:
Emil SirotekMuzyka:
Petr MalásekObsada:
Luděk Sobota, Taťjana Medvecká, Jiří Wimmer, Naďa Konvalinková, Jan Kuželka, Václav Postránecký, Jaroslav Čejka, Jan Přeučil, Miroslav Masopust (więcej)Opisy(1)
A comedy satire based on a script by popular comic Ludek Sobota, who also takes a dual role. (oficjalny tekst dystrybutora)
Obsada
Luděk Sobota
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Taťjana Medvecká
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (nagranie teatralne)
Jiří Wimmer
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Ośmiornice z drugiego piętra (1986)
Naďa Konvalinková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Jan Kuželka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Kelner, płacić! (1980)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Václav Postránecký
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Jaroslav Čejka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lidé z maringotek (1966)
Gdyby tysiąc klarnetów (1964)
Poločas štěstí (1984)
Jan Přeučil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Muž v pozadí (1995) (serial)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Miroslav Masopust
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jak utopic doktora Mraczka (1974)
Dzika planeta (1973)
Muži jdou ve tmě (1975) (film telewizyjny)
Ladislav Županič
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Tajemnica zamku w Karpatach (1981)
Šťastlivec Sulla (1991) (film telewizyjny)
Lubomír Lipský st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Był sobie król (1954)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Roman Skamene
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Śmierć pięknych saren (1986)
Mňága - Happy end (1996)
Jan Kanyza
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lovec (1980) (film telewizyjny)
Josef Nedorost
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Cyrulik syberyjski (1998)
Popel a hvězdy (1990) (film telewizyjny)
Miloš Kohout
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Skowronki na uwięzi (1969)
Morgiana (1972)
Proč? (1987)
Petr Jákl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Przeboje i oldboje (2013)
The Adventures of Young Indiana Jones: Masks of Evil (2000)
Maigret (1991) (serial)
Adriana Sobotová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Czas sług (1989)
Blázni, vodníci a podvodníci (1980)
Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)