Reżyseria:
František FilipScenariusz:
Eduard VernerZdjęcia:
Rudolf Stahl ml.Obsada:
Pavel Landovský, Stella Zázvorková, Regina Rázlová, Jorga Kotrbová, Jaroslav Satoranský, Hermína Vojtová, Josef Hlinomaz, Jiřina Bílá (więcej)Obsada
Pavel Landovský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Dolina pszczól (1967)
Adelheid (1969)
Stella Zázvorková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Kola (1996)
Regina Rázlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kola (1996)
Jorga Kotrbová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dzika planeta (1973)
Racek (1996) (nagranie teatralne)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Jaroslav Satoranský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Hermína Vojtová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Daleka droga (1948)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
O věcech nadpřirozených (1958)
Josef Hlinomaz
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Cesarski piekarz (1951)
Lemoniadowy Joe (1964)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Jiřina Bílá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Palacz zwłok (1968)
Światowcy (1969)
Consuela Morávková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Gdyby tysiąc klarnetów (1964)
Petřička (1976) (film telewizyjny)
Vítězslav Černý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Przygody Münchhausena (1961)
Vladimír Hrubý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Blažena Kramešová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Na kometě (1970)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Karel Smrž
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Trzech weteranów (1983)
Ladislav Křiváček
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Ucho (1970)
Święto przebiśniegu (1983)
Petr Pospíchal
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Brakýři (1983) (film telewizyjny)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Jan Řeřicha
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
L'affaire Dreyfus (1994) (serial)
Jiří Ptáčník
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Noc rozhodnutí (1993) (film telewizyjny)
Przypadek dla początkującego kata (1969)
Tomáš Sedláček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Muži jdou v tmě (1975) (film telewizyjny)
Jan Kanyza
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Lovec (1980) (film telewizyjny)
Radan Rusev
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Tichá bolest (1990)
Gobseck (1985) (film telewizyjny)