Sóten kóro
Scenariusz:
Masatoshi HakataZdjęcia:
Koji TakahashiMuzyka:
Shūsei MuraiObsada:
Mamoru Miyano, Kinryū Arimoto, Nachi Nozawa, Hirohiko Kakegawa, Nobuaki Fukuda, Mitsuaki Madono, Shigeru Ushiyama, Kei'ichi Sonobe, Katsumi Suzuki, Yôichi Nishijima, Yukitoshi Tokumoto (więcej)Obsada
Mamoru Miyano
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kinryū Arimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Nachi Nozawa
Japonia
Hirohiko Kakegawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Nobuaki Fukuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Mitsuaki Madono
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Shigeru Ushiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Kei'ichi Sonobe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Katsumi Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
GTO (1999) (serial)
Yôichi Nishijima
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
Black Lagoon (2006) (serial)
Gungrave (2003) (serial)
Yukitoshi Tokumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Miho Miyagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Monogatari Series: Second Season (2013) (serial)
洞内愛
Japonia
Najlepsze seriale:
Black Lagoon (2006) (serial)
Claymore (2007) (serial)
Aoi bungaku series (2009) (serial)
Satomi Yamagata
Japonia
Najlepsze seriale:
Fate/stay night (2006) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Saraija gojó (2010) (serial)
Chikara Ōsaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Ryūsei Nakao (narrator)
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)