Reżyseria:
Peter MikulíkScenariusz:
Alexander KoenigsmarkZdjęcia:
Juraj ŠajmovičObsada:
Ctibor Filčík, Mikuláš Huba, Emília Vášáryová, Jozef Čierny, Juraj Kukura, Jana Plichtová, Ivan Mistrík, Leopold Haverl, Martin Gregor, Viliam Polónyi, Hana Kováčiková, Martin Huba, Viktor Blaho (więcej)Obsada
Ctibor Filčík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Mikuláš Huba
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Emília Vášáryová
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Jozef Čierny
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Juraj Kukura
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stíny horkého léta (1977)
Kukura (2014) (nagranie teatralne)
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
Jana Plichtová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lampy naftowe (1971)
Život bez konca (1982) (serial)
Straty a nálezy (1974) (serial)
Ivan Mistrík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Leopold Haverl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Bokser i śmierć (1962)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Martin Gregor
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Jánošík I., II. (1963)
Viliam Polónyi
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Hana Kováčiková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Portrét Doriana Graya (1969) (film telewizyjny)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Martin Huba
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Musimy sobie pomagać (2000)
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Viktor Blaho
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Bronislav Križan
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Plac swietej Elzbiety (1965)
Ľudovít Ozábal
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bokser i śmierć (1962)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Dobrodružstvo pri obžinkoch (1968) (film telewizyjny)
Libuša Trutzová-Balková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Matka (1968) (film telewizyjny)
Jedenáste prikázanie (1977) (serial)
Eygletiérovci (1986) (film telewizyjny)
Pavol Mikulík
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Portrét Doriana Graya (1969) (film telewizyjny)
Beata Znaková-Drotárová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kráľovská hra (1999) (film telewizyjny)
Miliónový chlap (1987) (film telewizyjny)
Dies irae (1984) (film telewizyjny)
Anton Korenči
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Ján Géc
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Hernani (1967) (film telewizyjny)