Turn A Gundam
Scenariusz:
Tetsuko TakahashiZdjęcia:
Youichi OogamiMuzyka:
Yōko KannoObsada:
Romi Paku, Rieko Takahashi, Noriko Kitou, Ikuya Sawaki, Setsuji Sato, Tsuyoshi Koyama, Kazunari Tanaka, Ai Kobayashi, Fumihiko Tachiki, Hirohiko Kakegawa, Akino Murata, Gou Aoba, Tetsuo Kanao (więcej)Obsada
Romi Paku
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Rieko Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Tokyo Ghoul (2014) (serial)
Noriko Kitou
Japonia
Ikuya Sawaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Monster (2004) (serial)
Setsuji Sato
Japonia
Najlepsze seriale:
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Tsuyoshi Koyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Kazunari Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Ai Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Kino no tabi: The Beautiful World (2003) (serial)
Fumihiko Tachiki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hirohiko Kakegawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Akino Murata
Japonia
Gou Aoba
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (serial)
Saišú heiki kanodžo (2002) (serial)
Kiddy Grade (2002) (serial)
Tetsuo Kanao
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Akio Nojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Yumiko Nakanishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Barakamon (2014) (serial)
Heppoko džikken Animation Excel Saga (1999) (serial)
Jami no macuei (2000) (serial)
Tetsu Inada
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hidenari Ugaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Monster (2004) (serial)
Urara Takano
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Noir (2001) (serial)
Ryūji Mizuno
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
半場友恵
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)