Turn A Gundam
Scenariusz:
Tetsuko TakahashiZdjęcia:
Youichi OogamiMuzyka:
Yōko KannoObsada:
Romi Paku, Rieko Takahashi, Akino Murata, Gou Aoba, Kumiko Watanabe, Akio Nojima, Noriko Kitou, Tetsuo Kanao, Takuya Kirimoto, Tetsu Inada, Takehito Koyasu, Ikuya Sawaki, Ai Kobayashi (więcej)Obsada
Romi Paku
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Rieko Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Tokyo Ghoul (2014) (serial)
Akino Murata
Japonia
Gou Aoba
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (serial)
Saišú heiki kanodžo (2002) (serial)
Kiddy Grade (2002) (serial)
Kumiko Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Učúsen Sagittarius (1986) (serial)
Tomo-čan wa onna no ko! (2023) (serial)
Akio Nojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Noriko Kitou
Japonia
Tetsuo Kanao
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Takuya Kirimoto
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Tetsu Inada
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Takehito Koyasu
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Ikuya Sawaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Monster (2004) (serial)
Ai Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Kino no tabi: The Beautiful World (2003) (serial)
Kazunari Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Hidenari Ugaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Cyberpunk: Edgerunners (2022) (serial)
Monster (2004) (serial)
Urara Takano
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Noir (2001) (serial)
Fumihiko Tachiki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ryūji Mizuno
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Ken'ichi Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster Farm (1999) (serial)
Džúbei ninpúčó: Rjúhógjoku hen (2003) (serial)
Kihachiro Uemura
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (serial)
Inujaša (2000) (serial)