Turn A Gundam
Scenariusz:
Tetsuko TakahashiZdjęcia:
Youichi OogamiMuzyka:
Yōko KannoObsada:
Romi Paku, Rieko Takahashi, Akino Murata, Gou Aoba, Tetsu Inada, Kumiko Watanabe, Noriko Kitou, Tetsuo Kanao, Takuya Kirimoto, Ai Kobayashi, Kazunari Tanaka, Hidenari Ugaki, Dai Matsumoto (więcej)Obsada
Romi Paku
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Rieko Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Tokyo Ghoul (2014) (serial)
Akino Murata
Japonia
Gou Aoba
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (serial)
Saišú heiki kanodžo (2002) (serial)
Kiddy Grade (2002) (serial)
Tetsu Inada
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kumiko Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Učúsen Sagittarius (1986) (serial)
Tomo-čan wa onna no ko! (2023) (serial)
Noriko Kitou
Japonia
Tetsuo Kanao
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Takuya Kirimoto
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Ai Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Kino no tabi: The Beautiful World (2003) (serial)
Kazunari Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Hidenari Ugaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Monster (2004) (serial)
Dai Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Toshihide Tsuchiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (serial)
Major (2004) (serial)
Last Exile (2003) (serial)
Takehito Koyasu
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Hiroya Ishimaru
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Rio Natsuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (serial)
Fullmetal Panic! (2002) (serial)
Skip Beat! (2008) (serial)
Ryūji Mizuno
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Renshi Fukuyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (serial)
Fullmetal Panic! (2002) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Kei Kurita
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Inujaša (2000) (serial)