Występują
Miroslav Donutil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (nagranie teatralne)
Pod jednym dachem (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (nagranie teatralne)
Yvetta Simonová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hitparáda 60. let (2008) (teledysk)
Komedie s Klikou (1964)
V hlavní roli Oldřich Nový (1980)
Jiří Suchý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Jiří Suchý: Recitál 1964/2019 (2019) (koncert)
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (koncert)
Jiří Kodet
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Wyższa zasada (1960)
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Pavel Landovský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Dolina pszczól (1967)
Adelheid (1969)
Květa Fialová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Stella Zázvorková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Kola (1996)
František Němec
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Ucho (1970)
Boris Rösner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Kelner, płacić! (1980)
Poslední dopis (1973) (film telewizyjny)
Josef Masopust
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Fotbal (1965)
Antonín Panenka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sonáta pro zrzku (1980)
Objev na Střapaté hůrce (1962)
Věra Chytilová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cesarski piekarz (1951)
Vyhnání z ráje (2001)
Jiří Krejčík
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Święto przebiśniegu (1983)
Maskovaná milenka (1940)
Jan Pixa st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Šíleně smutná princezna (1968)
Hlavní výhra (1958)
Dnes v jednom domě (1980) (serial)
Olga Čuříková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kamarád do deště (1988)
Wędrówka (1965)
Roky prelomu (1989) (serial)
Ladislav Chudík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Polnočná omša (1962)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Martin Huba
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Musimy sobie pomagać (2000)
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Jitka Němcová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hodina pravdy (2000) (film telewizyjny)
Ruth to vidí jinak (2004) (film telewizyjny)
Otakar Vávra
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wielki napad filmowy (1986)
Ladislav Lakomý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Člověk proti zkáze (1989)