Obsada
Ivan Trojan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Elegance molekuly (2024) (nagranie teatralne)
Oblomov (2002) (nagranie teatralne)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (nagranie teatralne)
Miroslava Pleštilová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Odplata (1992) (film telewizyjny)
Taťjana Medvecká
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (nagranie teatralne)
Naďa Konvalinková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Jaroslav Vlach
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Josef Somr
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Jana Hlaváčová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Stella Zázvorková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Kola (1996)
Oldřich Vlach
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Václav Sloup
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Romeo, Julie a tma (1959)
Małgorzata, córka Łazarza (1967)
Pavel Kikinčuk
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
S tvojí dcerou ne (1997) (nagranie teatralne)
Deskový statek (2008) (nagranie teatralne)
České století (2013) (serial)
Jiří Plachý ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Jaroslav Satoranský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Zdeněk Žák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Šťastlivec Sulla (1991) (film telewizyjny)
Blažena Holišová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Młot na czarownice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
René Přibil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kola (1996)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Tři mušketýři (2002) (nagranie teatralne)
Petr Křiváček
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
In nomine Patris (2004) (film telewizyjny)
Szybko tu, szybko tam (1988)
Třicet jedna ve stínu (1965)
Josef Šebek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Noc rozhodnutí (1993) (film telewizyjny)
Vrah skrývá tvář (1966)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Kateřina Lojdová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Martin Zahálka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)