Tatakau šišo: The Book of Bantorra
Bakudan to ningen to ši no kami no jamai (E03)
(odcinek)- Bakudan to Ningen to Shi no Kami no Yamai (więcej)
Scenariusz:
Toshizō NemotoZdjęcia:
Naoki KitamuraMuzyka:
Yoshihisa HiranoObsada:
Romi Paku, Akiko Takeguchi, Miyu Irino, Ryou Hirohashi, Kiyoshi Kawakubo, Tōru Ōkawa, Miyuki Sawashiro, Haruka Tomatsu, Ryōtarō Okiayu, Ayako Kawasumi, Yûichi Nakamura, Seiko Yoshida, Tamio Ōki (więcej)Obsada
Romi Paku
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Akiko Takeguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Monster (2004) (serial)
Trigun (1998) (serial)
Black Lagoon (2006) (serial)
Miyu Irino
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Ryou Hirohashi
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Kiyoshi Kawakubo
Japonia
Najlepsze seriale:
Captain Future (1978) (serial)
Monster (2004) (serial)
Tengen toppa Gurren Lagann (2007) (serial)
Tōru Ōkawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Miyuki Sawashiro
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Haruka Tomatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Thunderbolt Fantasy: Tóriken júki (2016) (serial)
Violet Evergarden (2018) (serial)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Ryōtarō Okiayu
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Ayako Kawasumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Yûichi Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Seiko Yoshida
Japonia
Najlepsze seriale:
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Fate/Zero (2011) (serial)
Tamio Ōki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Daichi Endō
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Final Stage (2014) (serial)
Yōsuke Akimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
安芸けい子
Japonia
Najlepsze seriale:
Šiki (2010) (serial)
Kore wa zombie desu ka? (2011) (serial)
Seikimacu Occult gakuin (2010) (serial)