Odcinki(165)
-
Episode 31 (S02E31)
-
Episode 32 (S02E32)
-
Episode 33 (S02E33)
-
Episode 34 (S02E34)
-
Episode 35 (S02E35)
-
Episode 36 (S02E36)
-
Episode 37 (S02E37)
-
Episode 38 (S02E38)
-
Episode 39 (S02E39)
-
Episode 40 (S02E40)
-
Episode 41 (S02E41)
-
Episode 42 (S02E42)
-
Episode 43 (S02E43)
-
Episode 44 (S02E44)
-
Episode 45 (S02E45)
-
Episode 46 (S02E46)
-
Episode 47 (S02E47)
-
Episode 48 (S02E48)
-
Episode 49 (S02E49)
-
Episode 50 (S02E50)
-
Episode 51 (S02E51)
-
Episode 52 (S02E52)
-
Episode 53 (S02E53)
-
Episode 54 (S02E54)
-
Episode 55 (S02E55)
-
Episode 56 (S02E56)
-
Episode 57 (S02E57)
-
Episode 58 (S02E58)
-
Episode 59 (S02E59)
-
Episode 60 (S02E60)
Obsada
Piotr Jankowski
Polska
Najlepsze seriale:
Lekarze (2012) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Zbrodnia (2014) (serial)
Katarzyna Zielińska
Polska
Najlepsze seriale:
Na dobre i na złe (1999) (serial)
M jak miłość (2000) (serial)
Klan (1997) (serial)
Izabela Kuna
Polska
Najlepsze seriale:
Sexify (2021) (serial)
Gry rodzinne (2022) (serial)
Planeta Singli. Osiem historii (2021) (serial)
Jan Hencz
Polska
Najlepsze seriale:
Na dobre i na złe (1999) (serial)
M jak miłość (2000) (serial)
Plebania (2000) (serial)
Olaf Lubaszenko
Polska
Najlepsze seriale:
Dekalog (1989) (serial)
13 posterunek (1997) (serial)
Wiedźmin (2002) (serial)
Marzena Trybała
Polska
Najlepsze seriale:
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Plebania (2000) (serial)
Sławomira Łozińska
Polska
Najlepsze seriale:
Alternatywy 4 (1983) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Małgorzata Potocka
Polska
Najlepsze seriale:
Gang zielonej rękawiczki (2022) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Druga szansa (2016) (serial)
Jolanta Lothe
Polska
Najlepsze seriale:
Czterej pancerni i pies (1966) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Jan Pęczek
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Szadź (2020) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Marcin Czarnik
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Wiedźmin (2019) (serial)
1983 (2018) (serial)
Йоанна Моро
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Na dobre i na złe (1999) (serial)
M jak miłość (2000) (serial)
Plebania (2000) (serial)
Paweł Prokopczuk
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Chyłka - Zaginięcie (2018) (serial)
Królowa (2022) (serial)
Joanna Gleń
Polska
Najlepsze seriale:
Warszawianka (2023) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Bartosz Porczyk
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Lekarze (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Bronisław Wrocławski
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Wiedźmin (2002) (serial)
Magiczne drzewo (2003) (serial)
Dorota Kolak
Polska
Najlepsze seriale:
1983 (2018) (serial)
W głębi lasu (2020) (serial)
Nielegalni (2018) (serial)
Anna Borowiec
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
Marcin Hycnar
Polska
Najlepsze seriale:
Czas honoru (2008) (serial)
Prawo Agaty (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)