Hanasakeru seišónen
Scenariusz:
Nagisa MiyazakiZdjęcia:
Atsuho MatsumotoObsada:
Toshiyuki Morikawa, Aya Endō, 福山潤, Daisuke Ono, Hozumi Gôda, Hiroshi Tsuchida, Takehito Koyasu, Daisuke Namikawa, Satomi Arai, Tetsuya Kakihara, Jun'ichi Suwabe, Taketoshi Kawano (więcej)Obsada
Toshiyuki Morikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Aya Endō
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
福山潤
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Daisuke Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Hozumi Gôda
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Hiroshi Tsuchida
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Takehito Koyasu
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Daisuke Namikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Satomi Arai
Japonia
Najlepsze seriale:
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Tetsuya Kakihara
Niemcy
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Jun'ichi Suwabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Taketoshi Kawano
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Seirei no moribito (2007) (serial)
Kemono no sódža Erin (2009) (serial)
Yukiko Takaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Gunslinger Girl (2003) (serial)
Lucky Star (2007) (serial)
Jamato nadešiko šiči henge (2006) (serial)
Kazuyuki Okitsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Daisuke Endō
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Miyu Irino
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Hidenari Ugaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Cyberpunk: Edgerunners (2022) (serial)
Monster (2004) (serial)
Ryūji Mizuno
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Kazuyoshi Hayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Psycho-Pass (2012) (serial)
Ókami to kóšinrjó (2008) (serial)
Jódžo senki (2017) (serial)
Rei Igarashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Last Exile (2003) (serial)
Serial Experiments: Lain (1998) (serial)
Inujaša (2000) (serial)