Uragiri wa boku no namae o šitteiru
Scenariusz:
Natsuko TakahashiZdjęcia:
Kazuya IwaiMuzyka:
海田庄吾Obsada:
Sōichiro Hoshi, Takahiro Sakurai, Marina Inoue, 福山潤, Daisuke Ono, Mamoru Miyano, Hiroshi Kamiya, Satoshi Hino, Takehito Koyasu, Akira Ishida, Shin'ichirō Miki, Ken Narita, Yuri Amano (więcej)Obsada
Sōichiro Hoshi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Takahiro Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Marina Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial) - aktor, narrator
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
福山潤
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Daisuke Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Mamoru Miyano
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hiroshi Kamiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Satoshi Hino
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Takehito Koyasu
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Akira Ishida
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Ken Narita
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Yuri Amano
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Nobuhiko Okamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Momoko Ishikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Toradora! (2008) (serial)
Ben Tó (2011) (serial)
Hana-saku iroha (2011) (serial)
Akiko Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Toradora! (2008) (serial)
Šigofumi (2008) (serial)
Mugen no džúnin: Immortal (2019) (serial)
Yuka Iguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Honzuki no gekokudžó: Šišo ni naru tame ni wa šudan o erande iraremasen (2019) (serial)