Reżyseria:
John PowerScenariusz:
Cindy MyersMuzyka:
Billy GoldenbergObsada:
Lisa Hartman, Bruce Davison, Whip Hubley, Ken Pogue, Don S. Davis, Michael David Simms, Louise Fletcher, Venus Terzo, David Kaye, Tegan Moss, Glynn Turman, Tom Butler, Wally Dalton (więcej)Obsada
Lisa Hartman
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Student Exchange (1987) (film telewizyjny)
Deadly Blessing (1981)
Flicka 3: Najlepsi przyjaciele (2012)
Bruce Davison
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
X-Men 2 (2003)
X-Men (2000)
Prawo na życie (1995)
Whip Hubley
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Północ-Południe (1985) (serial)
The Cover Girl and the Cop (1989) (film telewizyjny)
Everybody's Baby: The Rescue of Jessica McClure (1989) (film telewizyjny)
Ken Pogue
Kanada
Najlepsze filmy:
Into the West (2005) (serial)
Taken (2002) (serial)
Crazy Moon (1987)
Don S. Davis
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Stargate SG-1: Children of the Gods - Final Cut (2009) (film telewizyjny)
The X-Files – File 3: Abduction (1995) (kompilacja wideo)
Stargate: Continuum (2008)
Michael David Simms
Najlepsze filmy:
X-Men 2 (2003)
Tina (1993)
Przygoda na Antarktydzie (2006)
Louise Fletcher
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Lot nad kukułczym gniazdem (1975)
Dawno temu w Ameryce (1984)
Szkoła uwodzenia (1999)
Venus Terzo
Kanada
Najlepsze filmy:
Barbie of Swan Lake (2003)
Blood River (1991) (film telewizyjny)
To (1990) (film telewizyjny)
David Kaye
Kanada
Najlepsze filmy:
X-Men 2 (2003)
Odlot (2009)
Na żywo z Bagdadu (2002) (film telewizyjny)
Tegan Moss
Kanada
Najlepsze filmy:
Małe kobietki (1994)
A Girl Like Me: The Gwen Araujo Story (2006) (film telewizyjny)
The Color of Courage (1999) (film telewizyjny)
Glynn Turman
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Rebound: The Legend of Earl 'The Goat' Manigault (1996) (film telewizyjny)
Zwycięzca (2016)
The Serpent's Egg (1977)
Tom Butler
Kanada
Najlepsze filmy:
Warriors (1999) (film telewizyjny)
The X-Files – File 4: Colony (1995) (kompilacja wideo)
Cud w Lake Placid (2004)
Wally Dalton
Najlepsze filmy:
Zabójcy (1995)
Prefontaine (1997)
Dandelion (2004)
Stephen E. Miller
Najlepsze filmy:
Rambo: Pierwsza krew (1982)
Chłopięcy świat (1993)
After the Promise (1987) (film telewizyjny)
Gillian Barber
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Bang, Bang, You're Dead (2002) (film telewizyjny)
Moje życie beze mnie (2003)
Under the Banner of Heaven (2022) (serial)
Malcolm Stewart
Kanada
Najlepsze filmy:
Cud w Lake Placid (2004)
Taken (2002) (serial)
Moon (2009)
Joel Palmer
Kanada
Najlepsze filmy:
Lonesome Dove (1989) (serial)
Bang, Bang, You're Dead (2002) (film telewizyjny)
Morning Glory (1993)
Terry David Mulligan
Kanada
Najlepsze filmy:
Hard Core Logo (1996)
Taken (2002) (serial)
The Accused (1988)
Cindy Girling
Najlepsze filmy:
Julie Darling (1983)
Meatballs (1979)
Macchie solari (1975)
Denalda Williams
Najlepsze filmy:
The Accused (1988)
Zasadzka (1987)
Richard mówi do widzenia (2018)