Reżyseria:
Stanislav PárnickýZdjęcia:
Ivan VojnárMuzyka:
Ivan MartonObsada:
Milan Kňažko, Katarína Orbánová, Magda Vášáryová, Martin Gregor, Dušan Jamrich, Juraj Kukura, František Dibarbora, Ľubo Gregor, Oľga Šalagová, Peter Debnár, Mária Kráľovičová, Božena Slabejová (więcej)Obsada
Milan Kňažko
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Picasso (2008) (nagranie teatralne)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Katarína Orbánová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Straty a nálezy (1974) (serial)
Jennie Gerhardtová (1979) (film telewizyjny)
Magda Vášáryová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Postrzyżyny (1980)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Na kometě (1970)
Martin Gregor
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Jánošík I., II. (1963)
Dušan Jamrich
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Juraj Kukura
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stíny horkého léta (1977)
Kukura (2014) (nagranie teatralne)
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
František Dibarbora
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Šíleně smutná princezna (1968)
Ľubo Gregor
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Tiene v raji (1986) (film telewizyjny)
Mário a kúzelník (1976) (film telewizyjny)
Sebechlebskí hudci (1975)
Oľga Šalagová
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Słońce w sieci (1962)
Peter Debnár
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Majster kat (1966)
Mária Kráľovičová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
LENI (2015) (nagranie teatralne)
Chrobák v hlave (2014) (nagranie teatralne)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Božena Slabejová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (film telewizyjny)
Majster kat (1966)
Šťastie príde v nedeľu (1958)
Zuzana Kocúriková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Sluha dvoch pánov (1976) (nagranie teatralne)
Piekna i potwór (1978)
Jozef Bednárik
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Hana Gregorová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Vladimír Černý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Jánošík I., II. (1963)
Juraj Raška
Najlepsze filmy:
Mário a kúzelník (1976) (film telewizyjny)
Zbožňovaná (1980) (film telewizyjny)
Rozdelení (1976)