Obsada
Bruce Beresford
Australia
'Weird Al' Yankovic
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Simpsonowie (1989) (serial)
Wodogrzmoty Małe (2012) (serial)
BoJack Horseman (2014) (serial)
Wayne Newton
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Północ-Południe (1985) (serial)
Hacks (2021) (serial)
Opowieści z krypty (1989) (serial)
Joel Edgerton
Australia
Najlepsze seriale:
Dwa światy (1995) (serial)
Kolej podziemna (2021) (serial)
Mroczna materia (2024) (serial)
David Hasselhoff
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Robot Chicken (2005) (serial)
Synowie Anarchii (2008) (serial)
Młody Sheldon (2017) (serial)
Mark Brandon Read
Australia
Najlepsze seriale:
Nie z tego świata (2005) (serial)
Michala Banas
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
Mirror, Mirror (1995) (serial)
Murder Call (1997) (serial)
Always Greener (2001) (serial)
Jacqueline McKenzie
Australia
Najlepsze seriale:
Rake (2010) (serial)
Gotowe na wszystko (2004) (serial)
Marzenia i koszmary (2006) (serial)
Megan Gale
Australia
Erika Heynatz
Najlepsze seriale:
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Cameron Daddo
Australia
Najlepsze seriale:
Boston Legal (2004) (serial)
Po tamtej stronie (1995) (serial)
Leverage (2008) (serial)
Sophie Monk
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Ekipa (2004) (serial)
Fear Itself (2008) (serial)
John Singleton
Stany Zjednoczone
Pia Miranda
Australia
Najlepsze seriale:
Wentworth. Więzienie dla kobiet (2013) (serial)
Sea Patrol (2007) (serial)
All Saints (1998) (serial)
Nick Giannopoulos
Australia
Josh Lawson
Australia
Najlepsze seriale:
Cobra Kai (2018) (serial)
Bogaci bankruci (2003) (serial)
Wilfred (2007) (serial)
Ian Stenlake
Najlepsze seriale:
Murder Call (1997) (serial)
Dzicz (2020) (serial)
Stingers (1998) (serial)
Jon Dalton
Stany Zjednoczone
Gyton Grantley
Australia
Najlepsze seriale:
Underbelly (2008) (serial)
Home and Away (1988) (serial)
All Saints (1998) (serial)
Peter Phelps
Australia
Najlepsze seriale:
Underbelly (2008) (serial)
Współczesna rodzina (2009) (serial)
Police Rescue (1989) (serial)