Gakuen Alice
Scenariusz:
Masashi YokoyamaZdjęcia:
Yoshihiro SekiyaMuzyka:
Yoshimori MakotoObsada:
Romi Paku, Rie Kugimiya, Kana Ueda, Dai Matsumoto, Megumi Matsumoto, Ken'ichi Suzumura, Akira Ishida, Miwa Yasuda, Ai Nonaka, Shin'ichirō Miki, Chiwa Saito, Fuyuka Ono, Rie Kanda, Yōji Ueda, 奥真紀子 (więcej)Obsada
Romi Paku
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Rie Kugimiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Kana Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Dai Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Megumi Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Ken'ichi Suzumura
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Akira Ishida
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Miwa Yasuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Kanon (2006) (serial)
Kanon (2002) (serial)
Princess Tutu (2002) (serial)
Ai Nonaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Širokuma Café (2012) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Chiwa Saito
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Fuyuka Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Major (2004) (serial)
Šigacu wa kimi no uso (2014) (serial)
Yōji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
奥真紀子
Japonia
Masayo Hosono
Japonia
Najlepsze seriale:
Seikai no monšó (1999) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Daisuke Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Ayako Ito
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Major (2004) (serial)
Nobuyuki Kobushi
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Mob Psycho 100 (2016) (serial)
Baccano! (2007) (serial)
Masaya Takatsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Grappler Baki: Saidai Tournament Hen (2001) (serial)
Kemono no sódža Erin (2009) (serial)