Reideen
Scenariusz:
Masahiro YokotaniZdjęcia:
古川誠Muzyka:
池頼広Obsada:
我妻正崇, Hirofumi Nojima, Keiji Fujiwara, Saeko Chiba, Shin'ichirō Miki, Shōzō Iizuka, Takako Honda, Yuka Okada, Hirakazu Shibayama, Shôji Izumi, Kiyoshi Katsunuma, Mina Kobayashi, Tomoyuki Shimura (więcej)Obsada
我妻正崇
Japonia
Najlepsze seriale:
Clannad (2007) (serial)
Tenpó ibun Ajakaši Ajaši (2006) (serial)
Kidó senši Gundam 00 (2007) (serial)
Hirofumi Nojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Keiji Fujiwara
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Saeko Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Ókami to kóšinrjó (2008) (serial)
Nodame cantabile (2007) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Shōzō Iizuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Takako Honda
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
GTO (1999) (serial)
Yuka Okada
Japonia
Najlepsze seriale:
Mairimašita! Iruma-kun (2019) (serial)
Tenpó ibun Ajakaši Ajaši (2006) (serial)
D.N. Angel (2003) (serial)
Hirakazu Shibayama
Japonia
Najlepsze seriale:
Čihajafuru (2011) (serial)
Wangan Midnight (2007) (serial)
Black Cat (2005) (serial)
Shôji Izumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Kiyoshi Katsunuma
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Mina Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Toradora! (2008) (serial)
Kurošicudži (2008) (serial)
Tomoyuki Shimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Yōsuke Akimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Yūji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Yûki Mitsugi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Pocket Monsters (1997) (serial)
Sayuri
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)