Muzyka:
Tetsuya TakahashiObsada:
Unshō Ishizuka, Hōko Kuwashima, Ken'ichi Suzumura, Keiji Fujiwara, Shizuka Itō, Yasuyuki Kase, Tomoyuki Shimura, Jin Yamanoi, Takako Honda (więcej)Odcinki(12)
-
Iron Man, rainiči (E01)
-
Kieta Kaku o Oe (E02)
-
Jomigaeru project (E03)
-
Saikai (E04)
-
Arc station, kansen (E05)
-
Dennó sensen (E06)
-
Daššucu (E07)
-
Šódžo (E08)
-
VS Aian Man (E09)
-
Kótecu no išši (E10)
-
Kuromaku (E11)
-
Eien no Hikari (E12)
Obsada
Eri Komiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Blood+ (2005) (serial)
Šigofumi (2008) (serial)
Yūki Hayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
岡寛恵
Japonia
Najlepsze seriale:
Giant Killing (2010) (serial)
Kamen no Maid Guy (2008) (serial)
Ikkitōsen (2003) (serial)
Kensuke Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Vinland Saga (2019) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Kōsuke Takaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Pluto (2023) (serial)
Masahiko Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kinryū Arimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Hiroaki Hirata
Japonia
Najlepsze seriale:
Made in Abyss (2017) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
GTO (1999) (serial)
Shūhei Sakaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Seiji Sasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Michiko Komatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Tiger & Bunny (2011) (serial)
Iron Man (2010) (serial)
Marina Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial) - aktor, narrator
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Ryōka Yuzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Tomohisa Asō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Youko Nishino
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Lovely Complex (2007) (serial)
Ušio to Tora (2015) (serial)
Kotomi Ootsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Dororo (2019) (serial)
Kurošicudži (2008) (serial)
Zom 100: Zombie ni naru made ni šitai 100 no koto (2023) (serial)
Kōji Ishii
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Tomoyuki Higuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Hellsing (2006) (serial)
Hirakazu Shibayama
Japonia
Najlepsze seriale:
Čihajafuru (2011) (serial)
Wangan Midnight (2007) (serial)
Black Cat (2005) (serial)
Yuka Hirose
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Final Stage (2014) (serial)