Serie(5) / Odcinki(60)
Obsada
Diana Staehly
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Stromberg (2004) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Die Bergretter (2009) (serial)
Felix Vörtler
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Die Wölfe (2009) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kai-Peter Malina
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Das Adlon. Eine Familiensaga (2013) (serial)
Stromberg (2004) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Ulrike C. Tscharre
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Doctor's Diary - Männer sind die beste Medizin (2008) (serial)
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Luise Bähr
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Die Bergretter (2009) (serial)
Ingo Naujoks
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Arme Millionäre (2005) (serial)
Janek Rieke
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Der Zürich-Krimi (2016) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Christoph Grunert
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Marie Rönnebeck
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Der Dicke (2005) (serial)
Dana Golombek
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Praxis mit Meerblick (2017) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
André Röhner
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Lilian Klebow
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Komisarz Rex (1994) (serial)
SOKO Donau (2005) (serial)
Ulrike Bliefert
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Die Eifelpraxis (2016) (serial)
Anna Julia Antonucci
Portugalia
Najlepsze seriale:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Anna Schudt
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Tatortreiniger (2011) (serial)
Okręt (2018) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Josef Heynert
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Der Tatortreiniger (2011) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Götz Schubert
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Vivien Wulf
Niemcy
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Michael A. Grimm
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Oktoberfest: Piwo i krew (2020) (serial)
Zmowa milczenia (2017) (serial)
My, dzieci z dworca Zoo (2021) (serial)
Udo Kroschwald
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Stacja Berlin (2016) (serial)
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Arme Millionäre (2005) (serial)