Obsada
Pierre Mondy
Francja
Najlepsze filmy:
Astérix chez les Bretons (1986)
Asterix kontra Cezar (1985)
Gdzie się podziała siódma kompania? (1973)
Jean-Pierre Castaldi
Francja
Najlepsze filmy:
La Rumba (1987)
Jedni i drudzy (1981)
Lune froide (1991)
Jozef Kroner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Rysavá jalovica (1970) (film telewizyjny)
Katarína Kolajová
Najlepsze filmy:
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Čerešňový chlapec (2011) (film telewizyjny)
Emília Vášáryová
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Braňo Mišík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Konec velkých prázdnin (1996) (serial)
Sojky v hlave (1983)
Jaškov sen (1996)
Ivona Krajčovičová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Húkanie sovy (1988) (film telewizyjny)
Deti (1985) (film telewizyjny)
Co je vám, doktore? (1984)
Radan Rusev
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Tichá bolest (1990)
Gobseck (1985) (film telewizyjny)
Vilma Jamnická
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Ján Mistrík
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Jankove hračky (1984) (film telewizyjny)
Mário a kúzelník (1976) (film telewizyjny)
Zuzana Kocúriková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Sluha dvoch pánov (1976) (nagranie teatralne)
Piekna i potwór (1978)
Lotár Radványi
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Vladimír Jedľovský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Romulus Veľký (1992) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Rodina Tjaeldovcov (1986) (film telewizyjny)
Michal Suchánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sněženky a machři (1982)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (film telewizyjny)
Krajina s nábytkem (1986)
Vladimír Oktávec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Uprising (2001) (film telewizyjny)
Štúrovci (1991) (serial)
Za linią wroga (2001)
Hana Packertová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Jutro się policzymy, kochanie (1976)
Requiem pro panenku (1991)
Ladislav Kerata
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nesmrteľní (2010) (serial)
Konfident (2011)
Zo života dona Juana (1994) (film telewizyjny)
Jean-Pierre Bagot
Francja
Najlepsze filmy:
Winny (2011)
I... jak Ikar (1979)
L'Affaire Salengro (2009) (film telewizyjny)