Obsada
Andrey Babenko
Najlepsze seriale:
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vadim Franchuk
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Mikhail Pochtaryov
Najlepsze seriale:
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Вадим Волков
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Kira Kreylis-Petrova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vadim Gushchin
Najlepsze seriale:
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Tatyana Tkach
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Mjesto vstreči izměniť nělzja (1979) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Evgeniy Sirotin
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Pyotr Semak
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Russkin
Polska
Najlepsze seriale:
Idiot (2003) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Velikaja (2015) (serial)
Леонид Алимов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
The Company (2007) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Anatoliy Kondyubov
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Jesenin (2005) (serial)
Trockij (2017) (serial)
Aleksandr Udalov
Najlepsze seriale:
Ladoga (2014) (serial)
Droga przez mękę (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Natalya Kruglova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Idiot (2003) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Олег Соколов
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Dmitriy Smirnov
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Anna Antonelli
Związek Radziecki
Evgeniy Kuzmenko
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mariya Tsvetkova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Anton Babichev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)