Dramat
Czechosłowacja,
1980, 75 min
Obsada
Ladislav Lakomý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Člověk proti zkáze (1989)
Eva Matalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jankove hračky (1984) (film telewizyjny)
Jenůfa (1976) (film telewizyjny)
Josef Karlík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Racek (1976) (nagranie teatralne)
I znów skacze przez kaluze (1970)
Zdeněk Maryška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zbojník (2023)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Swingtime (2007) (film telewizyjny)
Jaroslav Dufek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Zamach (1964)
Škola žen (2007) (nagranie teatralne)
Blažena Rýznarová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Okénko (1967) (film telewizyjny)
Jdi za zeleným světlem (1968) (film telewizyjny)
Milan Vágner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Proč? (1987)
Nikola Šuhaj loupežník (1977) (film telewizyjny)
Stanislav Fišer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Stanislav Zindulka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Śmierć pięknych saren (1986)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Mojmír Heger
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Náš dědek Josef (1976)
Návrat do cizí země (1994) (film telewizyjny)
Hana Militká
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kola (1996)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Naši furianti (2006) (nagranie teatralne)
Karel Kabíček
Najlepsze filmy:
Prokop Diviš (1977) (film telewizyjny)
Okénko (1967) (film telewizyjny)
Perlový náhrdelník (1965)
Miroslav Kudela
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
České století (2013) (serial)
Věčný tulák (1990) (film telewizyjny)