Reżyseria:
František FilipScenariusz:
Ondřej VogeltanzZdjęcia:
Eduard LandischMuzyka:
Karel SkleničkaObsada:
Lubomír Lipský st., Václav Voska, Gustav Nezval, Miriam Hynková, Zdeněk Kutil, Stanislav Fišer, Eman Fiala, Čestmír Řanda st., Antonín Kandert, Jaroslav Mareš, Roman Hemala, Ljuba Hermanová (więcej)Obsada
Lubomír Lipský st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Był sobie król (1954)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Václav Voska
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial) - aktor, narrator
Biała pani (1965)
Gustav Nezval
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Lakomec (1972) (nagranie teatralne)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Miriam Hynková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případ Platfus (1985) (film telewizyjny)
Egyptologové (1974) (film telewizyjny)
Opory společnosti (1972) (film telewizyjny)
Zdeněk Kutil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Melduję posłusznie! (1957)
Stanislav Fišer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Eman Fiala
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Był sobie król (1954)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Lemoniadowy Joe (1964)
Čestmír Řanda st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Antonín Kandert
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Čapkovy povídky (1947)
Neviditelný (1965) (film telewizyjny)
Šťastnou cestu (1943)
Jaroslav Mareš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Roman Hemala
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Balada z hadrů (1960) (nagranie teatralne)
Ljuba Hermanová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Melduję posłusznie! (1957)
Pan Jordán a Habada (1968) (film telewizyjny)
Nezlobte dědečka (1934)
Jiří Pleskot
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Otto Šimánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Światowcy (1969)
Diabelski wynalazek (1958)
Ilona Kubásková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Biała pani (1965)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Przybrana córka, czyli szlachetny milioner (1949)
Václav Švec
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Cesarski piekarz (1951)
Dobry wojak Szwejk (1956)