Odcinki(26)
-
The Sword of Omens (E01)
-
Ancient Spirits of Evil (E02)
-
Ramlak Rising (E03)
-
Song of the Petalars (E04)
-
Old Friends (E05)
-
Journey to the Tower of Omens (E06)
-
Legacy (E07)
-
The Duelist and the Drifter (E08)
-
Berbils (E09)
-
Sight Beyond Sight (E10)
-
Forest of Magi Oar (E11)
-
Into the Astral Plane (E12)
-
Between Brothers (E13)
-
New Alliances (E14)
-
Trials of Lion-O: Part 1 (E15)
-
Trials of Lion-O: Part 2 (E16)
-
Native Son (E17)
-
Survival of the Fittest (E18)
-
The Pit (E19)
-
Curse of Ratilla (E20)
-
Birth of the Blades (E21)
-
The Forever Bag (E22)
-
Recipe for Disaster (E23)
-
The Soul Sever (E24)
-
What Lies Above: Part One (E25)
-
What Lies Above: Part Two (E26)
Obsada
Carlo Rota
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Breaking Bad (2008) (serial)
Traders (1996) (serial)
Queer as Folk (2000) (serial)
John Pirruccello
Najlepsze seriale:
Miasteczko Twin Peaks (1990) (serial)
Little Fires Everywhere (2020) (serial)
Barry (2018) (serial)
Richard Chamberlain
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Miasteczko Twin Peaks (1990) (serial)
Przekręt (2004) (serial)
Shogun (1980) (serial)
Hector Elizondo
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Avatar: Legenda Aanga (2005) (serial)
Justice League Unlimited (2004) (serial)
Batman: Serial animowany (1992) (serial)
Carl Jones
Najlepsze seriale:
The Boondocks (2005) (serial)
Black Dynamite: The Animated Series (2011) (serial)
Thundercats (2011) (serial)
Tara Strong
Kanada
Najlepsze seriale:
Rick i Morty (2013) (serial)
Avatar: Legenda Aanga (2005) (serial)
Wodogrzmoty Małe (2012) (serial)
Stephen Root
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Simpsonowie (1989) (serial)
Fargo (2014) (serial)
Teoria wielkiego podrywu (2007) (serial)
Grey Griffin
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Simpsonowie (1989) (serial)
Pantheon (2022) (serial)
The Boys (2019) (serial)
Atticus Shaffer
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Steven Universe (2013) (serial)
Mam na imię Earl (2005) (serial)
Clarence (2013) (serial)
Miguel Ferrer
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Miasteczko Twin Peaks (1990) (serial) - aktor, m.a.
Pora na przygodę! (2010) (serial)
Liga Młodych (2010) (serial)
James Arnold Taylor
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Avatar: Legenda Aanga (2005) (serial)
Justice League Unlimited (2004) (serial)
The Boondocks (2005) (serial)
Jon Polito
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Avatar: Legenda Aanga (2005) (serial)
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (serial)
Świat według Ludwiczka (1995) (serial)
Patrick Cavanaugh
Najlepsze seriale:
Świat gliniarzy (2002) (serial)
Sześć stóp pod ziemią (2001) (serial)
Mad Men (2007) (serial)
Jason Marsden
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Liga Młodych (2010) (serial)
Batman: Serial animowany (1992) (serial)
Legenda Korry (2012) (serial)
Jeffrey Combs
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Justice League Unlimited (2004) (serial)
Avengers: Potęga i moc (2010) (serial)
Gotham (2014) (serial)
Hynden Walch
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Pora na przygodę! (2010) (serial)
Justice League Unlimited (2004) (serial)
Pora na przygodę: Odległe krainy (2020) (serial)
Pat Musick
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Kacze opowieści (1987) (serial)
Avatar: Legenda Aanga (2005) (serial)
The What a Cartoon Show (1995) (serial)