Kidó senši Gundam AGE
Reżyseria:
Shin YamaguchiMuzyka:
Kei YoshikawaObsada:
Toshiyuki Toyonaga, Aya Endō, Hiroki Tōchi, Daisuke Ono, Naoki Bandō, Yū Shimamura, Yoshihisa Kawahara, Kenji Nomura, Chiwa Saito, Hiroshi Shirokuma, Miki Nagasawa, Kenta Miyake, Shigeo Kiyama (więcej)Obsada
Toshiyuki Toyonaga
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Tengoku daimakjó (2023) (serial)
Aya Endō
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Initial D Final Stage (2014) (serial)
Hiroki Tōchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Initial D Final Stage (2014) (serial)
Daisuke Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Oši no ko (2023) (serial)
Naoki Bandō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Yū Shimamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Yoshihisa Kawahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Kenji Nomura
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Chiwa Saito
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Hiroshi Shirokuma
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Miki Nagasawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kenta Miyake
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Shigeo Kiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Cyberpunk: Edgerunners (2022) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Hiroaki Ishikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Trigun (1998) (serial)
Last Exile (2003) (serial)
Serial Experiments: Lain (1998) (serial)
中村知子
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Toradora! (2008) (serial)
Masumi Yoshida
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Kengan Ashura (2019) (serial)
Amagami SS (2010) (serial)
Kazuhiko Inoue (narrator)
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)