Komedia
Czechosłowacja,
1984, 38 min
Reżyseria:
Evžen NěmecScenariusz:
Jan MíkaZdjęcia:
František BezděkMuzyka:
Vadim PetrovObsada:
Josef Karlík, Jiřina Froňková, Jiřina Jelenská, Zuzana Fišárková, Milena Asmanová, Marcela Peňázová, Tomáš Jirman, Karel Vochoč, Josef Kudílek, Milan Šulc, Alexej Pyško, Přemysl Matoušek (więcej)Obsada
Josef Karlík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Racek (1976) (nagranie teatralne)
I znów skacze przez kaluze (1970)
Jiřina Froňková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Postel s nebesy (1980) (serial)
Stavy rachotí (1983) (serial)
Kotrmelec (1961)
Jiřina Jelenská
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Pozor, vizita! (1981)
Dobří holubi se vracejí (1988)
Zuzana Fišárková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Romeo, Julie a tma (1959)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Morgiana (1972)
Milena Asmanová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Kamenný řád (1975) (serial)
Vincenz Priessnitz (1999)
Marcela Peňázová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Šťastlivec Sulla (1991) (film telewizyjny)
Petr a Jan (1988) (film telewizyjny)
Sestra Amáta (1989) (film telewizyjny)
Tomáš Jirman
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zátopek (2021)
Udělení milosti se zamítá (2002) (film telewizyjny)
Karel Vochoč
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Kamenný řád (1975) (serial)
Josef Kudílek
Austria
Najlepsze filmy:
Kamenný řád (1975) (serial)
Stud (1967)
Haldy (1973) (serial)
Milan Šulc
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stíny horkého léta (1977)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Věčný tulák (1990) (film telewizyjny)
Alexej Pyško
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (nagranie teatralne)
Kelner, płacić! (1980)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (film telewizyjny)
Přemysl Matoušek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (film telewizyjny)
Kamenný řád (1975) (serial)
Pavel Handl
Najlepsze filmy:
Kamenný řád (1975) (serial)
Noc panny młodej (1967)
Bumerang (1996)
Bohuslav Čvančara
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kamenný řád (1975) (serial)
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (film telewizyjny)
Matka (2008) (nagranie teatralne)
Naděžda Letenská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Únosy bez výkupného (1983) (film telewizyjny)
Věčný tulák (1990) (film telewizyjny)
Arrowsmith (1997) (serial)
Blanka Meierová
Najlepsze filmy:
Vzestup po šikmé ploše (1988) (film telewizyjny)