Reżyseria:
Oliver SchmitzScenariusz:
Caroline HechtZdjęcia:
Peter Joachim KrauseMuzyka:
Ali N. AskinObsada:
Hannes Jaenicke, Nina Gummich, Karoline Teska, Nina Monka, Dana Golombek, Xenia Assenza, Arnel Taci, Jörg Hartmann, Benjamin Trinks, Patrick von Blume, Maximilian Befort, Frank Sieckel (więcej)Obsada
Hannes Jaenicke
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Pukając do nieba bram (1997)
Mulan (1998)
Bandits (1997)
Nina Gummich
Najlepsze filmy:
Most szpiegów (2015)
Die Wölfe (2009) (serial)
Beat (2018) (serial)
Karoline Teska
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Fala (2008)
Die Quellen des Lebens (2013)
Dziś jestem blondynką (2013)
Nina Monka
Najlepsze filmy:
Deutschland 09 - 13 kurze Filme zur Lage der Nation (2009)
Allein unter Töchtern (2007) (film telewizyjny)
Allein unter Schülern (2009) (film telewizyjny)
Dana Golombek
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Praxis mit Meerblick (2017) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Xenia Assenza
Niemcy
Najlepsze filmy:
Młody Winnetou (2022)
Das finstere Tal (2014)
Piąta władza (2013)
Arnel Taci
Jugosławia
Najlepsze filmy:
Honig im Kopf (2014)
Sein letztes Rennen (2013)
Twardziel (2006)
Jörg Hartmann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Sein letztes Rennen (2013)
Sonne und Beton (2023)
Die Wölfe (2009) (serial)
Benjamin Trinks
Niemcy
Najlepsze filmy:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
Lektor (2008)
Tatort (1970) (serial)
Patrick von Blume
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Baader-Meinhof (2008)
Aenne Burda - Die Wirtschaftswunderfrau (2018) (film telewizyjny)
Graficiarze Wholetrain (2006)
Maximilian Befort
Najlepsze filmy:
Trautmann (2018)
Romeos... anders als du denkst! (2011)
Zlot absolwentów 1.0 (2018)
Frank Sieckel
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Arn - Riket vid vägens slut (2008)
Templariusze. Miłość i krew (2007)
Tatort (1970) (serial)
Max Woelky
Najlepsze filmy:
Die Wölfe (2009) (serial)
Jud Süss - Film ohne Gewissen (2010)
Tatort (1970) (serial)
Thomas Bading
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Die Unberührbare (2000)
Barbara (2012)
Männerherzen... und die ganz ganz große Liebe (2011)
Gesa Badenhorst
Najlepsze filmy:
Free Rainer (2007)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Allein unter Schülern (2009) (film telewizyjny)
Christian Rothholz
Najlepsze filmy:
Allein unter Schülern (2009) (film telewizyjny)
Regine Gebhardt
Najlepsze filmy:
Ein starkes Team (1994) (serial)
Allein unter Schülern (2009) (film telewizyjny)
Charlotte Link (1999) (serial)
Marco Wittorf
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Czarna wyspa (2021)
Allein unter Schülern (2009) (film telewizyjny)
Inga Lindström (2004) (serial)
Philipp Gerstner
Niemcy
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Allein unter Schülern (2009) (film telewizyjny)