Reżyseria:
John ErmanScenariusz:
Joyce EliasonZdjęcia:
Gayne RescherMuzyka:
Paul ChiharaObsada:
Frederic Forrest, Christopher Collet, Justine Bateman, Ann Wedgeworth, Terry O'Quinn, J. T. Walsh, Lisa Blake Richards, Daniel von Bargen, Jason Bateman, John M. Jackson, Jerry Haynes (więcej)Obsada
Frederic Forrest
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Czas Apokalipsy (1979)
Falling Down (1993)
The Rose (1979)
Christopher Collet
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Firstborn (1984)
Sleepaway Camp (1983)
Prayer of the Rollerboys (1990)
Justine Bateman
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Tak się robi telewizję (2006)
In the Eyes of a Stranger (1992) (film telewizyjny)
Deadbolt (1993) (film telewizyjny)
Ann Wedgeworth
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Scarecrow (1973)
Zielona karta (1990)
Steel Magnolias (1989)
Terry O'Quinn
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Lost: The Final Journey (2010) (film telewizyjny)
Lęk pierwotny (1996)
Son of the Morning Star (1991) (film telewizyjny)
J. T. Walsh
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Blizny przeszłości (1996)
Misery (1990)
Hannah i jej siostry (1986)
Lisa Blake Richards
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
James Dean (2001) (film telewizyjny)
Who Will Love My Children? (1983) (film telewizyjny)
House of Dark Shadows (1970)
Daniel von Bargen
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Milczenie owiec (1991)
Filadelfia (1993)
Nagi instynkt (1992)
Jason Bateman
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Zwierzogród (2016)
Disconnect (2012)
Juno (2007)
John M. Jackson
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Doskonały świat (1993)
Obdarowani (2017)
Ludzie honoru (1992)
Jerry Haynes
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Nie czas na łzy (1999)
The Long Hot Summer (1985) (film telewizyjny)
Miejsca w sercu (1984)
Marc Gilpin
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Szczęki 2 (1978)
License to Kill (1984) (film telewizyjny)
She's Out of Control (1989)
Alison Bartlett
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Submission (2017)
The Innkeepers (2011)
The Adventures of Elmo in Grouchland (1999)
Norma Moore
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Urodzony 4 lipca (1989)
Problem Child (1990)
Dallas: The Early Years (1986) (film telewizyjny)
Norman Bennett
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Czułe słówka (1983)
The Long Hot Summer (1985) (film telewizyjny)
Północ-Południe (1985) (serial)
Robert Ginnaven
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Steel Magnolias (1989)
Najlepszy mały burdelik w Teksasie (1982)
One False Move (1992)
Karmin Murcelo
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Centennial (1978) (serial)
Stir Crazy (1980)
Granica (1980)