Reżyseria:
Claudia WeillScenariusz:
Mitchell BurgessZdjęcia:
Lauro EscorelMuzyka:
Patrick SeymourObsada:
Pamela Reed, Diana Scarwid, Terry Kinney, Dean McDermott, Brian Kerwin, Sarah Rosen Fruitman, Corey Sevier, Patrick Galligan, Jeffrey Donovan, Liisa Repo-Martell, Simon Reynolds, Betty Buckley (więcej)Obsada
Pamela Reed
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Pierwszy krok w kosmos (1983)
I Want to Live (1983) (film telewizyjny)
Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm (1997)
Diana Scarwid
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
After the Promise (1987) (film telewizyjny)
Prawo na życie (1995)
Guyana Tragedy: The Story of Jim Jones (1980) (film telewizyjny)
Terry Kinney
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Ostatni Mohikanin (1992)
Uśpieni (1996)
Firma (1993)
Dean McDermott
Kanada
Najlepsze filmy:
Hysteria: The Def Leppard Story (2001) (film telewizyjny)
Brian's Song (2001) (film telewizyjny)
Bezprawie (2003)
Brian Kerwin
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Służące (2011)
The Blue and the Gray (1982) (serial)
Unlikely Angel (1996) (film telewizyjny)
Sarah Rosen Fruitman
Najlepsze filmy:
The Sweet Hereafter (1997)
Sons of Mistletoe (2001) (film telewizyjny)
A Map of the World (1999)
Corey Sevier
Kanada
Najlepsze filmy:
And Then There Was One (1994) (film telewizyjny)
Immortals. Bogowie i herosi (2011)
Awaken (2012)
Patrick Galligan
Najlepsze filmy:
Zamach na Reagana (2001) (film telewizyjny)
Love Letters (1999) (film telewizyjny)
Escape: Human Cargo (1998) (film telewizyjny)
Jeffrey Donovan
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Oszukana (2008)
Uśpieni (1996)
Jeden gniewny człowiek (2021)
Liisa Repo-Martell
Kanada
Najlepsze filmy:
Bez przebaczenia (1992)
Angielski pacjent (1996)
Lars and the Real Girl (2007)
Simon Reynolds
Kanada
Najlepsze filmy:
The Prize Winner of Defiance, Ohio (2005)
Martin's Day (1985)
Traitor (2008)
Betty Buckley
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Split (2016)
Carrie (1976)
Tender Mercies (1983)
Tabitha Lupien
Kanada
Najlepsze filmy:
Degree of Guilt (1995) (film telewizyjny)
Śnięty Mikołaj (1994)
Lakier do włosów (2007)
Martin Roach
Kanada
Najlepsze filmy:
Spotlight (2015)
The Christmas Chronicles (2018)
Płatne w całości (2002)
Ted Ludzik
Kanada
Najlepsze filmy:
Interstate 60: Episodes of the Road (2002)
A Nero Wolfe Mystery (2000) (serial)
Hazardzista (2003)
Shane Daly
Kanada
Najlepsze filmy:
Detroit Rock City (1999)
The Path to 9/11 (2006) (film telewizyjny)
Kick-Ass 2 (2013)
Jody Racicot
Najlepsze filmy:
A Nero Wolfe Mystery (2000) (serial)
The Last Don (1997) (serial)
Noc w muzeum (2006)
Jackie Harris Greenberg
Najlepsze filmy:
Jestem na tak (2008)
Kids in the Hall: Brain Candy (1996)
Open Season (1995)
Allegra Fulton
Kanada
Najlepsze filmy:
Thirty Two Short Films About Glenn Gould (1993)
Holiday Affair (1996) (film telewizyjny)
John Q. (2002)
Sophie Bennett
Kanada
Najlepsze filmy:
The Mighty (1998)
Universal Soldier II: Brothers in Arms (1998) (film telewizyjny)