Odcinki(41)
-
13. komnata Pavla Bobka (S02E01)
-
13. komnata Petry Němcové (S02E02)
-
13. komnata Aleny Mihulové (S02E03)
-
13. komnata Stanislava Fišera (S02E04)
-
13. komnata Liběny Hlinkové (S02E05)
-
13. komnata Heleny Štáchové (S02E06)
-
13. komnata Romana Skamene (S02E07)
-
13. komnata Václava Neckáře (S02E08)
-
13. komnata Petra Jandy (S02E09)
-
13. komnata Remigia Machury (S02E10)
-
13. komnata Dušana Kleina (S02E11)
-
13. komnata Jany Kopecké (S02E12)
-
13. komnata Lenky Kořínkové (S02E13)
-
13. komnata Jožo Ráže (S02E14)
-
13. komnata Karla Weinlicha (S02E15)
-
13. komnata Tomáše Hanáka (S02E16)
-
13. komnata Luďka Soboty (S02E17)
-
13. komnata Ivana Martina Jirouse (S02E18)
-
13. komnata Ireny Obermannové (S02E19)
-
13. komnata Ladi Kerndla (S02E20)
-
13. komnata Michaely Kudláčkové (S02E21)
-
13. komnata Jitky Zelenkové (S02E22)
-
13. komnata Tomáše Halíka (S02E23)
-
13. komnata Martina Zounara (S02E24)
-
13. komnata Wabiho Daňka (S02E25)
-
13. komnata Pavly Sudové (S02E26)
-
13. komnata Báry Basikové (S02E27)
-
13. komnata Yvonne Přenosilové (S02E28)
-
13. komnata Daniely Filipiové (S02E29)
-
13. komnata Jana Přeučila (S02E30)
Obsada
Petr Jablonský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pouť (2018) (serial)
Kapitán Říp (2020) (serial)
Kameňák (2019) (serial)
Uršula Kluková
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Szpital na peryferiach (1977) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Jáchym Topol
Czechosłowacja
Ivan Martin Jirous
Protektorat Czech i Moraw
Dana Němcová
Czechosłowacja
Jiří Stránský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
O zvířatech a lidech (1994) (serial)
Berenika Kohoutová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Terapia (2011) (serial)
Dabing Street (2018) (serial)
Irena Obermannová
Czechosłowacja
Olga Sommerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Rozálie Kohoutová
Czechosłowacja
Ivan Klíma
Czechosłowacja
Tereza Kerndlová
Czechosłowacja
Laďa Kerndl
Czechosłowacja
Ivan Vyskočil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Záhada hlavolamu (1969) (serial)
Michaela Kudláčková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
My všichni školou povinní (1984) (serial)
Stopy života (2013) (serial)
Monika Foris Kvasničková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Carnival Row (2019) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Michael Dymek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Žaneta Fuchsová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Létající Čestmír (1983) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Felix Slováček
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Čechovi (2019) (serial)
Vlasta Kahovcová
Protektorat Czech i Moraw