Odcinki(42)
-
13. komnata Jaroslavy Obermaierové (S03E01)
-
13. komnata Ivany Christové (S03E02)
-
13. komnata Ester Janečkové (S03E03)
-
13. komnata Věry Martinové (S03E04)
-
13. komnata Oty Zaremby (S03E05)
-
13. komnata Martiny Navrátilové (S03E06)
-
13. komnata Idy Kelarové (S03E07)
-
13. komnata Petry Janů (S03E08)
-
13. komnata Marie Vodičkové (S03E09)
-
13. komnata Jana Saudka (S03E10)
-
13. komnata Petry Procházkové (S03E11)
-
13. komnata Františka Peterky (S03E12)
-
13. komnata Nadi Konvalinkové (S03E13)
-
13. komnata Ivany Pavlové - Hoblové (S03E14)
-
13. komnata Věry Špinarové (S03E15)
-
13. komnata Karla Štědrého (S03E16)
-
13. komnata Jana Révaie (S03E17)
-
13. komnata Jany Andresíkové (S03E18)
-
13. komnata Michala Pavlíčka (S03E19)
-
13. komnata Marie Retkové (S03E20)
-
13. komnata Vlastimila Venclíka (S03E21)
-
13. komnata Jiřiny Šiklové (S03E22)
-
13. komnata Mileny Dvorské (S03E23)
-
13. komnata Áji Vrzáňové (S03E24)
-
13. komnata Pavla Nováka (S03E25)
-
13. komnata Jany Kratochvílové (S03E26)
-
13. komnata Igora Bareše (S03E27)
-
13. komnata Heidi Janků (S03E28)
-
13. komnata Tomáše Dvořáka (S03E29)
-
13. komnata Natálie Kocábové (S03E30)
Obsada
Irena Obermannová
Czechosłowacja
František Peterka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Krkonošské pohádky (1974) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Pan Tau (1971) (serial)
Květa Fialová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
F. L. Věk (1970) (serial)
Naďa Konvalinková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Ivana Pavlová
Czechosłowacja
Vlastimil Harapes
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
F. L. Věk (1970) (serial)
Wolfgang A. Mozart (1991) (serial)
Comeback (2008) (serial)
Ivo Pavlík
Czechosłowacja
Šárka Volemanová
Czechosłowacja
Věra Špinarová
Czechosłowacja
Heidi Janků
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
V.I.P. vraždy (2016) (serial)
Rodinná pouta (2004) (serial)
Adam Pavlík
Czechosłowacja
Karel Štědrý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (serial)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (serial)
Eduard Hrubeš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serial)
Jiřina Bohdalová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pohádky z mechu a kapradí (1968) (serial)
Taková normální rodinka (1971) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Pavlína Filipovská
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Zahrada (1974) (serial)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Jan Révai
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Volha (2023) (serial)
Lucie Bílá
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Anča a Pepík (2017) (serial)
O ztracené lásce (2002) (serial)
Princezna ze mlejna (1994) (serial)
René Přibil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Richard Hes
Czechosłowacja
Jana Andresíková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Arabela (1980) (serial)