Scenariusz:
Lucie Bokšteflová, Tomáš Pártl, Monika Wildová, Tomáš Holeček, Richard Malatinský (więcej)Muzyka:
Daniel FikejzObsada:
Sandra Pogodová, Leoš Noha, Martina Kavanová, Kristýna Belzová, Filip Antonio, Petra Hřebíčková, Jindřich Kriegel, Josef Kubáník, Radim Novák, David Suchařípa, Tomáš Šulaj, Jan Adámek (więcej)Odcinki(12)
-
Sestřička (S02E01)
-
Dům plný dospělých (S02E02)
-
Otcové a dcery (S02E03)
-
Oko bere (S02E04)
-
Manželské rodeo (S02E05)
-
Strašný a kyselý (S02E06)
-
Dobrej policajt (S02E07)
-
Tichá domácnost (S02E08)
-
Vlasy (S02E09)
-
Všechno nejlepší (S02E10)
-
A do druhý nohy! (S02E11)
-
Daně (S02E12)
Obsada
Vojtěch Záveský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Vyšehrad (2016) (serial)
Za oponou (2019) (serial)
Vladimír Doskočil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Strážmistr Topinka (2019) (serial)
Helena (2012) (serial)
Bohumil Klepl
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Česká soda (1993) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Marie Ludvíková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Pavlína Mourková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Furia (2016) (serial)
Simona Peková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Jan Jakub Ryba
Najlepsze seriale:
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Atentát (2015) (serial)
Igor Stránský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Znamení koně (2011) (serial)
Daniela Bartáková
Rumunia
Najlepsze seriale:
Dlouhá míle (1989) (serial)
Chobotnice z II. patra (1986) (serial)
Karetka (1984) (serial)
Marcela Holubcová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Volha (2023) (serial)
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Alena Mihulová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Magdalena Reifová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Chaloupka na vršku (2006) (serial)
Kamarádi (1969) (serial)
Jana Eyrová (1972) (serial)
Sára Milfajtová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (serial)
Slunečná (2020) (serial)
Aneta Kernová
Czechy
Najlepsze seriale:
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Oktopus (2023) (serial)
Poldové a nemluvně (2020) (serial)
Monika Kobrová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Největší z Pierotů (1990) (serial)
Konec velkých prázdnin (1996) (serial)
Gustav Bubník
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Tři spory (1981) (serial)
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Irena Máchová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Oběti (1999) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Jaroslav Plesl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Simona Včalová
Najlepsze seriale:
Helena (2012) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Doktoři z Počátků (2013) (serial)
Petr Vízdal
Najlepsze seriale:
Nieświadomi (2019) (serial)
Helena (2012) (serial)
1. MISE (2021) (serial)