Reżyseria:
Martin FričZdjęcia:
Jiří TarantíkMuzyka:
Jaromír VomáčkaObsada:
Jiřina Bohdalová, Jiří Sovák, Čestmír Řanda st., Vladimír Menšík, Miloš Kopecký, Jiří Němeček, Otto Šimánek, Jaroslav Cmíral, Mirko Musil, Jan Maška (więcej)Obsada
Jiřina Bohdalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Pohádky pod sněhem (1985)
Jiří Sovák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Światowcy (1969)
Kola (1996)
Čestmír Řanda st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Vladimír Menšík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Miloš Kopecký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Był sobie król (1954)
Jiří Němeček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rozčarovaní (1982) (film telewizyjny)
Lokis (1986) (film telewizyjny)
Waterloo (1967) (film telewizyjny)
Otto Šimánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Światowcy (1969)
Diabelski wynalazek (1958)
Jaroslav Cmíral
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Bellevue (1969) (film telewizyjny)
Konec velké epochy (1965) (film telewizyjny)
Mirko Musil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Jan Maška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Happy End (1967)
Przypadek dla początkującego kata (1969)
Lubomír Kostelka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Balada z hadrů (1960) (nagranie teatralne)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Miloš Vavruška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Valentina Thielová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tichá bolest (1990)
Bokser i śmierć (1962)
Sněženky a machři (1982)
Nina Popelíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
V zámku a podzámčí (1981) (film telewizyjny)
Nezralé maliny (1980) (film telewizyjny)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Jiří Lír
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Palacz zwłok (1968)
Miloš Nesvadba
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lišák Pseudolus (1960) (film telewizyjny)
Melduję posłusznie! (1957)
Skradziony balon (1966)
Zdeněk Hodr
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Przygody Münchhausena (1961)
Věra Tichánková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Kinoautomat: Człowiek i jego dom (1967)
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Zdeněk Dítě
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Był sobie król (1954)
Światowcy (1969)
Jan Pohan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)