Zdjęcia:
Masaharu OkazakiMuzyka:
渡辺俊幸Obsada:
Miyuki Sawashiro, Mayumi Tanaka, Akio Ōtsuka, Kenjirō Tsuda, 池田昌子, Shinpachi Tsuji, Fumihiko Tachiki, Anri Katsu, Kōji Takeda, Mariya Ise, Yūko Sanpei (więcej)Odcinki(99)
-
Rocket road (E31)
-
Haitte wa ikenai bašo (E32)
-
Cuki no usagi (E33)
-
Cukijo no ban ni pug to hug (E34)
-
Dadappiroi šinsecu no hon no ikkaku kara (E35)
-
Odoru učú hikóši (E36)
-
Kóen ni ossan futari (E37)
-
Džú ikkenme no mail (E38)
-
Cuki no sakkaku (E39)
-
Tengoku de džigoku (E40)
-
Ato hači džuppun no inoči (E41)
-
Hibito no sentaku (E42)
-
Brian (E43)
-
Sannin no učú hikóši (E44)
-
Gonin no ao ranger (E45)
-
Sekkači jaró number one (E46)
-
Saišo no jakusoku (E47)
-
Kokoro ni icumo manpokei o (E48)
-
Leader Nitta (E49)
-
Nitta to Mutta (E50)
-
Ikita išikoro (E51)
-
Ani to wa cune ni (E52)
-
Ikite futari de cuki ni tató (E53)
-
Ore ni wa un ga aru? (E54)
-
Tósugiru goal (E55)
-
Sake no jakusoku (E56)
-
Gidžucuša no switch (E57)
-
Honki no šippai (E58)
-
Čikai no sign (E59)
-
Uminču to učunču (E60)
Obsada
Miyuki Sawashiro
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mayumi Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Akio Ōtsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kenjirō Tsuda
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
池田昌子
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Monster (2004) (serial)
Shinpachi Tsuji
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Fumihiko Tachiki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Anri Katsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kōji Takeda
Japonia
Najlepsze seriale:
Vinland Saga (2019) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Steins;Gate (2011) (serial)
Mariya Ise
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Yūko Sanpei
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Masashi Hirose
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Kazuyuki Okitsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Chō
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hōchū Ōtsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Kenji Nomura
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Yū Sugimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Seikai no Senki (2000) (serial)
Hiroki Tōchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Initial D Final Stage (2014) (serial)
Shō Ryūzanji
Japonia
Najlepsze seriale:
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Učú kjódai (2012) (serial)
Rintarō Nishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)