Reżyseria:
Sergey BobrovZdjęcia:
Yuriy ShaygardanovMuzyka:
Darin SysoevObsada:
Mikhail Efremov, Игорь Лифанов, Денис Никифоров, Igor Petrenko, Maria Mironova, Aleksandr Bashirov, Sergei Astakhov, Kirill Nagiev (więcej)Obsada
Mikhail Efremov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Granica. Tajožnyj roman (2001) (serial)
Zolotoj těljonok (2005) (serial)
Игорь Лифанов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Specnaz (2002) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Денис Никифоров
Związek Radziecki
Igor Petrenko
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Spjaščije (2017) (serial)
Kursanty (2004) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Maria Mironova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Aleksandr Bashirov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Zulejcha otkryvajet glaza (2020) (serial)
Sergei Astakhov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Děti Arbata (2004) (serial)
Jesenin (2005) (serial)
Kirill Nagiev
Związek Radziecki
Vyacheslav Manucharov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Soděržanki (2019) (serial)
Yuriy Kuznetsov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ladoga (2014) (serial)
Ku jezioru (2019) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Anvar Khalilulaev
Rosja
Najlepsze seriale:
Černobyl: Zona otčužděnija (2014) (serial)
Agnia Ditkovskyte
Związek Radziecki
Oleg Andreev
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Specnaz (2002) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Кирилл Петров
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Štrafbat (2004) (serial)
Granica. Tajožnyj roman (2001) (serial)
Anton Syomkin
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Zhanna Epple
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Dva holma (2022) (serial)
Sergey Peregudov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Ekaterina Semyonova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Nodar Dzhanelidze
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Interny (2010) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Dmitriy Sutyrin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)