Reżyseria:
Evžen NěmecZdjęcia:
Adolf NavaraMuzyka:
Luboš SlukaObsada:
Josef Bláha, Blažena Holišová, Jaroslav Kepka, Zuzana Ondrouchová, Jiří Lábus, David Schneider, Eliška Velímská, Ferdinand Krůta, Karel Vlček, Vladimír Krška, Josef Haukvic st., Míla Myslíková (więcej)Obsada
Josef Bláha
Jugosławia
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Blažena Holišová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Młot na czarownice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Jaroslav Kepka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Královská hra (1980) (film telewizyjny)
Zuzana Ondrouchová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Vrah skrývá tvář (1966)
Naši furianti (1971) (nagranie teatralne)
Jiří Lábus
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
U Tlučhořů (2010) (nagranie teatralne)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
David Schneider
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Krwawym tropem (1969)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Eliška Velímská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Radostný život posmrtný (1990) (film telewizyjny)
Čekání na déšť (1978)
Maryša (1971) (film telewizyjny)
Ferdinand Krůta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Skowronki na uwięzi (1969)
Pociągi pod specjalnym nadzorem (1966)
Karel Vlček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Ucho (1970)
I znów skacze przez kaluze (1970)
Vladimír Krška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Josef Haukvic st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Skradziony balon (1966)
Bláznova kronika (1964)
Herec (1988) (film telewizyjny)
Míla Myslíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Palacz zwłok (1968)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Oldřich Musil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Skradziony balon (1966)
Otakar Brousek st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Jaroslav Kotrba
Najlepsze filmy:
Královská hra (1980) (film telewizyjny)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Tajemnica stalowego miasta (1978)
Jaroslav Wagner-Klenka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Bratranec Pons (1973) (film telewizyjny)
Dzień siódmy, ósma noc (1969)
Jan Libíček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Przygody Münchhausena (1961)
Luděk Kopřiva
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jest pan wdowa, proszę pana! (1970)
Signum laudis (1980)
Zločin lorda Savila (1967) (film telewizyjny)
Bohuslav Čáp
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Královský život otroka (1992) (film telewizyjny)
Dumna królewna (1952)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)