Reżyseria:
Miloš PietorScenariusz:
Peter ŠevčovičZdjęcia:
Alojz HanúsekMuzyka:
Milan AntoničObsada:
Jozef Vajda, Zdena Studenková, Elo Romančík, Alojz Kramár, Mikuláš Huba, Naďa Hejná, Mária Kráľovičová, Juraj Sarvaš, Juraj Slezáček, František Kovár, Štefan Kožka, Ľudmila Mandžárová (więcej)Obsada
Jozef Vajda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Chrobák v hlave (2014) (nagranie teatralne)
Zdena Studenková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
LENI (2015) (nagranie teatralne)
Z tobą cieszy mnie świat (1982)
Elo Romančík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Alojz Kramár
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Mikuláš Huba
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Naďa Hejná
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Małgorzata, córka Łazarza (1967)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Mária Kráľovičová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
LENI (2015) (nagranie teatralne)
Chrobák v hlave (2014) (nagranie teatralne)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Juraj Sarvaš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jánošík I., II. (1963)
Štyridsaťštyri (1957)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Juraj Slezáček
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
František Kovár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Štefan Kožka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Těžká hodina (1986) (film telewizyjny)
Ľudmila Mandžárová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Prázdniny u starej mamy (1976) (film telewizyjny)
Eygletiérovci (1986) (film telewizyjny)
Slečna z Maxima (1992) (film telewizyjny)
Štefan Mandžár
Słowacja
Najlepsze filmy:
Ružové sny (1976)
Prázdniny u starej mamy (1976) (film telewizyjny)
Reverend (1989) (film telewizyjny)
Anna Maľová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Ján Zachar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Život bez konca (1982) (serial)
Anděl Páně 2 (2016)
Reverend (1989) (film telewizyjny)
Peter Šimun
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (film telewizyjny)
Ženské oddelenie (1991) (film telewizyjny)
Inwalida (2023)
Boris Farkaš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kucapaca alebo Obnovenie poriadku (1989) (film telewizyjny)
Portrét Doriana Graya (1987) (film telewizyjny)
Výlet do mladosti (1982) (film telewizyjny)