Les Miserables: Šódžo Cosette
Scenariusz:
Masahiro YokotaniZdjęcia:
Seiichi MorishitaMuzyka:
Hayato MatsuoObsada:
Masashi Sugawara, Kaori Nazuka, Anri Katsu, Eiji Takemoto, Yūji Kishi, Yumiko Kobayashi, Takashi Matsuyama, Mika Kanai, Yūko Sanpei, Wataru Hatano, Takuma Suzuki, Ai Tokunaga, Ryō Naitō (więcej)Obsada
Masashi Sugawara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Kaori Nazuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Anri Katsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Eiji Takemoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Yūji Kishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Eikoku koi monogatari Emma (2005) (serial)
Yumiko Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Takashi Matsuyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Mika Kanai
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
NANA (2006) (serial)
Yūko Sanpei
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Wataru Hatano
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Takuma Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Ai Tokunaga
Japonia
Najlepsze seriale:
Stowarzyszenie Szaropiórych (2002) (serial)
Kiddy Grade (2002) (serial)
Saki (2009) (serial)
Ryō Naitō
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Miyuki Kawasho
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Clannad (2007) (serial)
Guilty Crown (2011) (serial)
Yoshinori Fujita
Japonia
Najlepsze seriale:
Óran kókó host club (2006) (serial)
Kidó senši Gundam: Tekkecu no orphans (2015) (serial)
Major (2004) (serial)
Taichi Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
I My Me! Strawberry Egg (2001) (serial)
Toshinobu Iida
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Tomoyuki Shimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)