Odcinki(6)
-
Verantwortung (S01E01)
-
Reifeprüfung (S01E02)
-
Erlebensfall (S01E03)
-
Entzugserscheinungen (S01E04)
-
Verhängnis (S01E05)
-
Terrorist (S01E06)
Obsada
Hans-Werner Meyer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Jasmin Tabatabai
Iran
Najlepsze seriale:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Susanne Bormann
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Florian Panzner
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Dark (2017) (serial)
Die Wölfe (2009) (serial)
Marcel Hensema
Holandia
Najlepsze seriale:
Gladbeck (2018) (serial)
Przekraczając granice (2013) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Annika Blendl
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Barnaby Metschurat
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
1864 (2014) (serial)
Przekraczając granice (2013) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Nina Kronjäger
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Dark (2017) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Dietrich Hollinderbäumer
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Most nad Sundem (2011) (serial)
Dark (2017) (serial)
Der kalte Himmel (2011) (serial)
Kai Ivo Baulitz
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Charité (2017) (serial)
Praxis mit Meerblick (2017) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Luise Helm
Najlepsze seriale:
Praxis mit Meerblick (2017) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Miriam Rixen
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Amelie Plaas-Link
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
The Team (2015) (serial)
Einstein (2015) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Constantin von Jascheroff
Najlepsze seriale:
Berlińskie psy (2018) (serial)
Die Wölfe (2009) (serial)
Einstein (2015) (serial)
Jevgenij Sitočin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Bedrag (2016) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Merlin Rose
Najlepsze seriale:
Dark (2017) (serial)
Okręt (2018) (serial)
Czas tajemnic (2019) (serial)
Julia Richter
Najlepsze seriale:
My, dzieci z dworca Zoo (2021) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Der Zürich-Krimi (2016) (serial)
Max von Pufendorf
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Charité (2017) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Arme Millionäre (2005) (serial)
Emilia Schüle
Rosja
Najlepsze seriale:
Ku'damm 56 (2016) (serial)
Ku'damm 59 (2018) (serial)
Charité (2017) (serial)
Fine Belger
Najlepsze seriale:
SOKO Leipzig (2001) (serial)
SOKO Stuttgart (2009) (serial)