Reżyseria:
František MudraScenariusz:
Květa ŠkutchanováZdjęcia:
Jaromír ZaoralMuzyka:
Vadim PetrovObsada
Ivan Palúch
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Ucho (1970)
Signum laudis (1980)
Ľubo Roman
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Słońce w sieci (1962)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Adolf Kohuth
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Duhová kulička (1985) (film telewizyjny)
Zlá krev (1986) (serial)
Krajina s nábytkem (1986)
Přemysl Matoušek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (film telewizyjny)
Kamenný řád (1975) (serial)
Karel Vochoč
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Kamenný řád (1975) (serial)
Milan Šulc
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stíny horkého léta (1977)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Věčný tulák (1990) (film telewizyjny)
Alexandra Gasnárková
Najlepsze filmy:
Její pastorkyně (2012) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jankove hračky (1984) (film telewizyjny)
Miroslav Horák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (film telewizyjny)
Kamenný řád (1975) (serial)
Věčný tulák (1990) (film telewizyjny)
Ivan Dědeček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Únosy bez výkupného (1983) (film telewizyjny)
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (film telewizyjny)
Principálka (1986) (film telewizyjny)
Zuzana Fišárková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Romeo, Julie a tma (1959)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Morgiana (1972)
Miloš Pavlín
Najlepsze filmy:
Principálka (1986) (film telewizyjny)
Nataša Baženová
Najlepsze filmy:
Kamenný řád (1975) (serial)
Haldy (1973) (serial)
Skús ma objať (1991) (film telewizyjny)
Jana Vaňková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Krwawym tropem (1969)
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Dagmar Veselá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Housata (1979)
Až se vrátíš... (1947)
Večer s Oskarem Nedbalem (1974) (film telewizyjny)
Osvald Albín
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Kamenný řád (1975) (serial)
Pláňata (1975) (film telewizyjny)
Tanková brigáda (1955)
Václav Antoš
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Małgorzata, córka Łazarza (1967)
Kamenný řád (1975) (serial)
Únosy bez výkupného (1983) (film telewizyjny)
Vladimír Švabík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Młot na czarownice (1969)
Jára Cimrman śpi (1983)
Ondřej Malý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Stanislav Malý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Udělení milosti se zamítá (2002) (film telewizyjny)
Únosy bez výkupného (1983) (film telewizyjny)
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (film telewizyjny)
Miloslav Holub
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Diabelski wynalazek (1958)
Ucho (1970)
Przygody Münchhausena (1961)