Muzyka:
Yuki KajiuraObsada:
Kōichi Yamadera, Takehito Koyasu, Ken Narita, Tomokazu Seki, Yoshitsugu Matsuoka, Natalie Hoover, Cherami Leigh, Ayahi Takagaki, Tōru Ōkawa (więcej)Serie(4) / Odcinki(96)
-
Season 1 (2012) - 25 odcinków
-
Season 2 (2014) - 24 odcinków
-
Alicization (2018) - 24 odcinków
-
Alicization – War of Underworld (2019) - 23 odcinków
Opisy(1)
Fanatyk gier komputerowych pomaga stworzyć technologię pozwalającą graczom na kierowanie postaciami za pomocą własnego ciała. Staje się jednak coś nieoczekiwanego. (Netflix)
Obsada
Satoshi Tsuruoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Satomi Akesaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
Akame ga kill! (2014) (serial)
Koi kaze (2004) (serial)
Natsuki Hanae
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Gō Shinomiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Shō Okumura
Japonia
Najlepsze seriale:
Chainsaw Man (2022) (serial)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Yūma Uchida
Japonia
Najlepsze seriale:
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Ping Pong The Animation (2014) (serial)
Seišun buta jaró wa Bunny Girl-senpai no jume o minai (2018) (serial)
Ayako Kawasumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Masayuki Katou
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Tokuyoshi Kawashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
GTO (1999) (serial)
Nozomi Yamamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Juru Camp (2018) (serial)
Akacuki no Jona (2014) (serial)
Sword Art Online (2012) (serial)
Ryōta Ōsaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Takashi Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Kenta Miyake
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Takuya Kirimoto
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
伊達忠智
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Sangacu no Lion (2016) (serial)
Sword Art Online (2012) (serial)
Maaya Sakamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Sakura Tange
Japonia
Najlepsze seriale:
Sono Bisque Doll wa koi o suru (2022) (serial)
Tate no júša no nariagari (2018) (serial)
Sword Art Online (2012) (serial)
Yōko Honna
Japonia
Najlepsze seriale:
Eikoku koi monogatari Emma (2005) (serial)
xxxHOLiC (2006) (serial)
Sword Art Online (2012) (serial)
深川和征
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Kidó senši Gundam: Tekkecu no orphans (2015) (serial)
Nobuyuki Hiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)